ZOONE

Pokora w stosunku do natury jak również docenienie najnowszych rozwiązań techniki pozwoliło na opracowanie rozwiązań, które doceni zarówno hodowca jak i jego podopieczni.

Teraria ZOOne to nowa jakość na rynku terrarystyki oraz efekt pracy pasjonatów, hobbystów, hodowców, naukowców oraz inżynierów z wieloletnim doświadczeniem.

OPATENTOWANE AUTORSKIE ROZWIĄZANIA

PRAGNIEMY PODKREŚLIĆ, ŻE NASZE PRODUKTY I KONCEPCJE TERRORYSTYCZNE SĄ NASZYMI AUTORSKIMI ROZWIĄZANIAMI. SĄ ONE CHRONIONE PATENTAMI. MA TO WIELKIE ZNACZENIE I PRZEKŁADA SIĘ W BARDZO ISTOTNY SPOSÓB NA KWESTIE JAKOŚCI I INNOWACYJNOŚCI.

Naturalność, jakość, niezawodność

Stawiamy na naturalność, prostotę, jakość i niezawodność naszych rozwiązań. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo hodowanych zwierząt oraz użytkowników poprzez zapewnienie komfortu dla obu stron. Produkty, które oferujemy, zaprojektowane są z uwzględnieniem zasad ergonomii i zrównoważonego rozwoju oraz z troską o końcowy efekt wizualny i każdy detal naszego produktu.

Ponad to od dziś terrarium będzie nie tylko miejscem do hodowli ale również niebagatelną ozdobą Twojego salonu, sypialni, gabinetu czy restauracji.

CECHY I WAŻNE INFORMACJE